Městský společenský dům v Kolíně, Zámecká 109, 280 02 Kolín 1
tel.: 731 478 419

Městský společenský dům v Kolíně

Předprodej vstupenek
PO - PÁ, 8 - 16
731 478 419
Akce tento měsíc
Po
 
3
 
10
 
17
 
24
 
Út
 
4
 
 
18
 
25
 
St
 
5
 
12
 
19
 
26
 
Čt
 
6
 
13
 
20
 
27
 
 
7
 
14
 
 
 
So
1
 
8
 
 
22
 
29
 
Ne
2
 
9
 
16
 
23
 
30
 

Časté dotazy

Koupil jsem si na koncert Tří sester (Arakainu, Walda Gango, Harleje…,) vstupenku do první řady, to budeme sedět v řadách?

Ne, to jen tak vypadá předprodejní šablona, na webové stránky většinou píšeme, jak je sál uspořádán, na zmíněné velké koncerty jsou prostory zcela bez nábytku a výhradně k stání, na tancovačkové  kapely nebo jiné koncerty s předpokládanou návštěvou okolo dvou set lidí podél stěn pár stolů s židlemi necháváme. Pokud je koncert sice rockový, ale určený především pro starší posluchače a s tím, že není zase tak ke křepčení a není o něj obrovský zájem (Energit, Luboš Pospíšil, festival jižanské a bluesové hudby) je koncert uspořádaný k sezení u stolů. Do řad k sezení jsou povětšinou uspořádány koncerty hvězd popových, country, folkových a TV Šlágr. Sledujte naše webové stránky.

Můžete mi poslat vstupenku na dobírku?

Vstupenky na dobírku neposíláme, je možné si ji koupit přes internet a doma vytisknout, případně uložit do mobilního telefonu. Nebo zarezervovat a pak do termínu, který přijde v odpovědním mailu, vyzvednout v kanceláři MSD. Po nevyzvednutí v termínu rezervace skončí a vstupenka jde opět jako volná do prodeje.

Dnes je koncert, včera jsem si chtěl koupit přes internet vstupenku a nešlo to?

Ano, to nejde na žádném předprodejním serveru, je potřeba nějaký čas na zpracování bankou, takže den před koncertem je předprodej ukončen a vstupenky je možné koupit až před jeho konáním v pokladně MSD.    

Koupila jsem si na představení travesti skupiny (ples Města Kolína) vstupenku ke stolu XY, na jakém místě tam bude sedět?

Kde budete chtít a jaké místo si včas obsadíte. Místa u stolů v tomto případě nejsou číslovaná, takže u stolů je volný zasedací pořádek. Většina organizátorů to tak má i na svých plesech a bálech.